Про МРТ-Експерт

МРТ-експерт – це перший приватний мангітно-резонансний томограф у Львові. Вперше відкритий у 2007 році. За 10 років практики наші лікарі здобули безцінний досвід, та освоїли усі тонкощі роботи з протоколами обстежень МРТ.

На момент написання статті у Восьмій міській клінічній лікарні м. Львова (вул. Навроцького 23) та у медичному центрі “Міра Мед” (вул. Навроцького 25) розсташовано два МР томографи – менш потужний 1.0 тесловий Siemens Impact (8а МКЛ), та сучасний 32-канальний апарат, потужністю 1.5 тесла Phillips Achieva (Міра Мед). Це дозволяє нашим пацієнтам обирати саме той апарат, що доцільно використовувати у їх конкретному випадку, та не витрачати зайві кошти. Стосовно вибору апарату Вам можуть допомогти наші лікарі, або рішення може прийняти Ваш лікуючий лікар. Томографи МРТ-експерт розсташовані у максимально зручних місцях для лікувального процесу, оскільки поруч знаходиться 8а лікарня, Чорнобильська лікарня та медичний центр “Міра Мед”, де,якщо потрібно, є можливість провести додаткову діагностику хворого, таку як комп’ютерна томографія (КТ), ультразвукову діагностику (УЗД), денситометрію та інші методи медичної діагностики. Більшою частиною, результат медичної діагностики залежить від кваліфікації та досвіду лікарів, адже від висновку лікаря-радіолога залежить подальше підтвердження діагнозу і лікування хворого. Лікарі МРТ-Експерт – одні з найбільш досвідчених МРТ спеціалістів у західній Україні. Більше десяти років досвіду, а також численна кількість міжнародних радіологічних конференцій є гарантом правильно написаного висновку. Крім того, це дозволяє використовувати складні протоколи обстеження, та повністю використовувати потенціал магнітно-резонансного томографа для отримання найбільш якісного зображення. Результати нашої роботи підтверджено лікарями, велика частина з яких працює з нами вже 10 років.

Також, важливим фактором для досягнення високої якості зображень МРТ є технічний стан апарату. У мангітно-резонансній томографії є велика кількість технічних нюансів, що обов’язково повинні бути дотримані для досягнення високої якості та точності зображення. Наша команда інженерів не менш досвідчена ніж наші лікарі, що гарантує вам правильну настройку та калібровку усієї медичної техніки МРТ-експерт і, відповідно, точність зображення в усіх деталях. При виборі МРТ необхідно врахувати також думку лікарів, що скеровують на обстеження. Результат МРТ обстеження потрібен у першу чергу Вашому лікуючому лікарю для точної постановки діагнозу. Слід проходити обстеження у перевірених та одобрених Вашим лікарем МРТ. МРТ-експерт тісно співпрацює з більш ніж 1000 лікарів у Львові та Львівській області. З багатьма з них ми співпрацюємо вже 10 років. Ми ставимо собі за мету надавати найкращі послуги за найкращою ціною. Відгуки лікарів та пацієнтів підтверджують, що нам це вдається.