МРТ голови

Магнітно-резонансна томографія це найбільш інформативний метод діагностики м’яких тканин голови. У разі, якщо необхідно побачити вени, м’які структури мозку, новоутвори або крововиливи у черепній коробці, МРТ є єдиним ефективним методом. МРТ не має протипоказів і є абсолютно безпечним методом медичної діагностики.

Які захворювання найчастіше діагностують на МРТ?

МРТ дозволяє побачити та візуально оцінити тканини голови. Відповідно, можна побачити все, що викликає фізичні зміни у цих тканинах. Зазвичай такі зміни проявляються у розмірах тканин або їх неоднорідності. Найчастіше діагностують пухлини, крововиливи, судинні порушення. Також МРТ голови майже завжди показаний при інсультах.

Як часто можна робити МРТ?

У магнітно-резонансній томографії НЕ використовується іонізуюче випромінювання (радіація). Обстеження МРТ можна проводити будь-яку кількість разів. Виключення складає контрастна речовина при проходженні МРТ обстеження із контрастним підсиленням, однак і там обмеження мінімальні.

Як проходить обстеження?

Необхідно подзвонити, та записатись на прийом у зручний для Вас час. У МРТ не можна заходити із металевими речами, тому перед проходженням обстеження пацієнт роздягається у спеціально відведеному для цього гардеробі. Всі прикраси із металів, в тому числі немагнітних, бажано залишити вдома, або зняти перед обстеженням, оскільки вони можуть погіршити якість зображення. Асистент радіолога проводить пацієнта до стола, та визначає ділянку обстеження. Якщо потрібно, одягає катушку, що підвищує якість зображення. Під час обстеження апарат видає гучні та динамічні звуки схожі на клацання. Це пов’язано із роботою градієнтних катушок, і є нормально. У залежності від ділянки, обстеження може тривати від 10 до 30 хвилин. Обстеження декількох ділянок може зайняти більше часу. Під час обстеження бажано не рухати досліджувану частину тіла. Після завершення обстеження можна забрати диск та плівку із результатом(через 20 хвилин). Опис радіолога (діагностичний висновок) зазвичай можна забрати на наступний день після 12:00, або отримати на електронну адресу.

Протипокази до проходження МРТ обстеження:

МРТ є абсолютно безпечним та нешкідливим методом обстеження. Не можна проходити МРТ обстеження людям із серцевими імплантами оскільки сильне магнітне поле може пошкодити імплант. МРТ обстеження проводиться у замкненому просторі, що може бути неприємним для людей із клаустрофобією. Також, протипоказано проходити обстеження людям, що за будь-яких причин не можуть лежати нерухомо. У такому випадку можна прийняти заспокійливе, або провести обстеження під загальним наркозом. Вага пацієнта не повинна перевищувати 120кг.

Чому варто обрати МРТ-Експерт?

МРТ-Експерт – це перший приватний МРТ у Львові. Ми працюємо вже більше 10 років, що робить наших лікарів одними із найбільш досвідчених на Україні. Саме лікар є вирішальним фактором у ефективності діагностики, оскільки лікар ставить діагноз, а значить скеровує лікування у певному напрямку. Наші лікарі проходили стажування за кордоном, в тому числі у Швеції та Польщі, приймали і приймають участь у радіологічних конференціях. Ви можете бути впевнені у результаті.


Чому варто вибрати МРТ-Експерт?


Досвід

МРТ-Експерт - перший приватний МРТ у Львові. Більше 10 років досвіду.

Довіра

Більше 1000 лікарів працюють з нами.

Попередній запис

Збережіть ваш час, запишіться на обстеження по телефону.

Ціна

Звертаючись до нас Ви обираєте краще за розумною ціною.