МРТ голови у Львові

Магнітно-резонансна томографія — це найбільш інформативний метод діагностики м’яких тканин голови. У разі, якщо необхідно побачити вени, м’які структури мозку, новоутворення або крововиливи у черепній коробці, МРТ головного мозку є єдиним ефективним методом. Процедура МРТ практично не має протипоказів і є абсолютно безпечним методом сучасної медичної діагностики, що успішно практикується в нашому центрі МРТ-Експерт.
МРТ головного мозку у Львові: які хвороби діагностує?
МРТ дозволяє побачити та візуально оцінити тканини голови. Відповідно, можна побачити все, що викликає фізичні зміни у цих тканинах. Зазвичай такі зміни проявляються у розмірах тканин або їх неоднорідності. Найчастіше томографія голови у Львові допомагає виявити:

  • пухлини;
  • крововиливи;
  • судинні порушення.

Також МРТ голови майже завжди показаний при інсультах.

Скільки разів можна робити МРТ голови?

У магнітно-резонансній томографії НЕ використовується шкідливе іонізуюче випромінювання (радіація). Тож обстеження МРТ можна проводити будь-яку кількість разів. Виключення складає контрастна речовина при проходженні МРТ обстеження із контрастним підсиленням, однак і там обмеження мінімальні. Якщо вам потрібна магнітно-резонансна томографія голови, що виконується за допомогою введення контрастної речовини, консультацію стосовно обмежень вам нададуть лікарі нашого центру МРТ-Експерт.

Процедура магнітно-резонансної томографії

Необхідно подзвонити та записатись на візит у зручний для вас час. У МРТ не можна заходити із металевими речами, тому перед проходженням обстеження пацієнт роздягається у спеціально відведеному для цього гардеробі. Всі прикраси із металів, в тому числі немагнітних, бажано залишити вдома, або зняти перед обстеженням, оскільки вони можуть погіршити якість зображення. Асистент радіолога проводить пацієнта до стола та визначає ділянку обстеження. Якщо потрібно, одягає катушку, що підвищує якість зображення. Під час обстеження апарат видає гучні та динамічні звуки, схожі на клацання. Це пов’язано із роботою градієнтних катушок, і є нормальним. У залежності від ділянки, обстеження може тривати від 10 до 30 хвилин. Обстеження декількох ділянок може зайняти більше часу. Під час обстеження бажано не рухати досліджувану частину тіла. Після завершення обстеження можна забрати диск та плівку із результатом (через 20 хвилин). Опис радіолога (діагностичний висновок) зазвичай можна забрати на наступний день після 12:00, або отримати на електронну адресу.

Протипоказання для МРТ

МРТ є абсолютно безпечним та нешкідливим методом обстеження. При цьому існує кілька протипоказань для МРТ:

  • не можна проходити МРТ обстеження людям із серцевими імплантами оскільки сильне магнітне поле може пошкодити імплант;
  • МРТ обстеження проводиться у замкненому просторі, що може бути неприємним для людей із клаустрофобією;
  • проведення дослідження у людей, що за будь-яких причин не можуть лежати нерухомо, рекомендується з попередньою підготовкою. У такому випадку можна прийняти заспокійливе, або провести обстеження під загальним наркозом;
  • вага пацієнта не повинна перевищувати 150 кг.

Яка на МРТ голови ціна?

Щоб дізнатись, яка на МРТ голови у Львові ціна, подивіться прайс на нашому сайті або зв’яжіться з адміністратором по телефону. Вартість послуги включає:

  • проведення МРТ;
  • складання експертного діагностичного висновку;
  • записування інформації на диск.

Ціна на МРТ, що проводиться за допомогою введення контрастної рідини, вища. МРТ-Експерт — це перший приватний МРТ у Львові. Ми працюємо вже більш як 10 років, що робить наших лікарів одними із найбільш досвідчених в Україні. Лікар є вирішальним фактором в ефективності такої діагностики, як МРТ голови у Львові. Саме лікар ставить діагноз, а також скеровує лікування у певному напрямку. Наші фахівці проходили стажування за кордоном, в тому числі у Швеції та Польщі, приймали й приймають участь у радіологічних конференціях. Ви можете бути впевнені у результаті.


Чому варто вибрати МРТ-Експерт?


Досвід

МРТ-Експерт - перший приватний МРТ у Львові. Більше 10 років досвіду.

Довіра

Більше 1000 лікарів працюють з нами.

Попередній запис

Збережіть ваш час, запишіться на обстеження по телефону.

Ціна

Звертаючись до нас Ви обираєте краще за розумною ціною.