МРТ суглобів

Магнітно-резонансна томографія дуже ефективно проявляє себе у діагностиці хрящової тканини. Враховуючи те, що МРТ є абсолютно безпечним методом медичної діагностики, і не використовує іонізуюче випромінювання, можна сміливо назвати МРТ найкращим методом діагностики суглобів.

Покази до проведення МРТ суглобів:

Зазвичай на МРТ обстеження скеровує лікар, однак останнім часом все більше людей звертаються самі. Цьому сприяє точність та прозорість результату – все видно на спеціальній плівці, а висновок радіолога допоможе розібратись у проблемі. Однак, ми рекомендуємо із результатом обстеження звернутись на консультацію до відповідного спеціаліста.

Основними проблемами із суглобами, що діагностуються на МРТ є:

 • Пошкодження зв’язок, меніску
 • Травми суглобів
 • Підозри на пухлини
 • Хронічний артрит та остеоартрит
 • Порушення функцій суглобу, біль
 • Запальні процеси
 • Спортивні травми
 • Моніторинг лікування та постінвазивний контроль

Найбільш вразливими є колінні суглоби, кожен другий за життя стикається із проблемами так чи інакше пов’язаними із колінними суглобами. До групи ризику належать:

 • Спортсмени, що надмірно нагружають суглоби,
 • Представники більшості сучасний професій, що проводять день сидячи
 • Люди із надмірною вагою

Як часто можна робити МРТ?

У магнітно-резонансній томографії НЕ використовується іонізуюче випромінювання (радіація). Обстеження МРТ можна проводити будь-яку кількість разів. Виключення складає контрастна речовина при проходженні МРТ обстеження із контрастним підсиленням, однак і там обмеження мінімальні.

Як проходить обстеження?

Для проходження планового обстеження необхідно записатись на прийом у зручний час. У МРТ не можна заходити із металевими речами, тому перед проходженням обстеження пацієнт роздягається у спеціально відведеному для цього гардеробі. Всі прикраси із металів, в тому числі немагнітних, бажано залишити вдома, або зняти перед обстеженням, оскільки вони можуть викликати артефакти на зображенні. Асистент радіолога проводить пацієнта до стола, та визначає ділянку обстеження. Якщо потрібно, одягає катушку, що підвищує якість зображення. Під час обстеження апарат видає гучні та динамічні звуки схожі на клацання. Це пов’язано із роботою градієнтних катушок, і є нормально. У залежності від ділянки, обстеження може тривати від 10 до 30 хвилин. Обстеження декількох ділянок може зайняти більше часу. Під час обстеження бажано не рухати досліджувану частину тіла. Після завершення обстеження можна забрати диск та плівку із результатом(через 20 хвилин). Опис радіолога (діагностичний висновок) зазвичай можна забрати на наступний день після 12:00, або отримати на електронну адресу.

Протипокази до проходження МРТ обстеження:

МРТ є абсолютно безпечним та нешкідливим методом обстеження. Не можна проходити МРТ обстеження людям із серцевими імплантами оскільки сильне магнітне поле може пошкодити імплант. МРТ обстеження проводиться у замкненому просторі, що може бути неприємним для людей із клаустрофобією. Також, протипоказано проходити обстеження людям, що за будь-яких причин не можуть лежати нерухомо. У такому випадку можна прийняти заспокійливе, або провести обстеження під загальним наркозом. Вага пацієнта не повинна перевищувати 120кг.

Чому варто обрати МРТ-Експерт?

МРТ-Експерт – це перший приватний МРТ у Львові. Ми працюємо вже більше 10 років, що робить наших лікарів одними із найбільш досвідчених на Україні. Саме лікар є вирішальним фактором у ефективності діагностики, оскільки лікар ставить діагноз, а значить скеровує лікування у певному напрямку. Наші лікарі проходили стажування за кордоном, в тому числі у Швеції та Польщі, приймали і приймають участь у радіологічних конференціях. Ви можете бути впевнені у результаті.


Чому варто вибрати МРТ-Експерт?


Досвід

МРТ-Експерт - перший приватний МРТ у Львові. Більше 10 років досвіду.

Довіра

Більше 1000 лікарів працюють з нами.

Попередній запис

Збережіть ваш час, запишіться на обстеження по телефону.

Ціна

Звертаючись до нас Ви обираєте краще за розумною ціною.