МРТ суглобів у Львові

Магнітно-резонансна томографія дуже ефективно проявляє себе у діагностиці хрящової тканини. Враховуючи те, що МРТ є абсолютно безпечним методом медичної діагностики, і не використовує іонізуюче випромінювання, можна сміливо назвати метод магнітно-резонансної томографії найкращим у сфері сучасної діагностики суглобів.

Коли потрібно робити МРТ суглобів?

Зазвичай на МРТ суглобів у Львові пацієнта скеровує лікар, однак останнім часом все більше людей звертаються самостійно. Цьому сприяє точність та прозорість результату — все видно на спеціальній плівці, а висновок радіолога допомагає швидко розібратись у проблемі. Однак, ми рекомендуємо із результатом МРТ колінного суглоба, обстеження зв’язок сухожиль звернутись на консультацію до відповідного спеціаліста. Основними проблемами із суглобами, що діагностуються на МРТ є:

 • пошкодження зв’язок, меніску;
 • травми суглобів;
 • підозри на пухлини;
 • хронічний артрит та остеоартрит;
 • порушення функцій суглобу, біль;
 • запальні процеси;
 • спортивні травми;
 • моніторинг лікування та постінвазивний контроль.

Найбільш вразливими є колінні суглоби, кожен другий за життя стикається із проблемами, так чи інакше пов’язаними із колінними суглобами. До групи ризику належать:

 • спортсмени, що надмірно навантажують суглоби;
 • представники більшості сучасних професій, що проводять день сидячи;
 • люди із надмірною вагою.

Чи шкідливе часте проведення МРТ?

У магнітно-резонансній томографії НЕ використовується іонізуюче випромінювання (радіація). Обстеження МРТ можна проводити будь-яку кількість разів. Виключення складає контрастна речовина при проходженні МРТ обстеження із контрастним підсиленням, однак і там обмеження мінімальні. Про обмеження під час проведення МРТ суглобів з контрастом вам докладно розкажуть фахівці нашого центру МРТ-Експерт.

Процедура проведення МРТ суглобів

Для проходження планового обстеження необхідно записатись на візит у зручний час. У більшості випадків підготовка до МРТ мінімальна — не можна заходити із металевими речами, тому перед проходженням обстеження пацієнт роздягається у спеціально відведеному для цього гардеробі. Всі металеві предмети, в тому числі немагнітні, бажано залишити вдома, або зняти перед обстеженням, оскільки вони можуть викликати артефакти на зображенні. Асистент радіолога проводить пацієнта до МРТ стола, та визначає ділянку обстеження. Якщо потрібно підвищити якість зображення, процедура проводиться за допомогою катушки. Під час обстеження апарат видає гучні та динамічні звуки, схожі на клацання. Це пов’язано із роботою градієнтних катушок, і є нормальним. У залежності від ділянки, обстеження може тривати від 10 до 30 хвилин. Обстеження декількох ділянок може зайняти більше часу. Під час обстеження бажано не рухати досліджувану частину тіла. Після завершення обстеження можна забрати диск та плівку із результатом (через 20 хвилин). Опис радіолога (діагностичний висновок) зазвичай можна забрати на наступний день після 12:00, або отримати на електронну адресу.

Протипокази, що не дозволяють проводити МРТ суглобів

МРТ суглоба у нашому центрі є абсолютно безпечним та нешкідливим методом обстеження. Але існують деякі протипокази до МРТ:

 • не можна проходити МРТ обстеження людям із серцевими імплантами оскільки сильне магнітне поле може пошкодити імплантований елемент;
 • МРТ обстеження проводиться у замкненому просторі, що може бути неприємним для людей із клаустрофобією;
 • не рекомендується проходити обстеження людям, що за будь-яких причин не можуть лежати нерухомо. У такому випадку можна пройти процедуру за допомогою приймання заспокійливих препаратів, або провести обстеження під загальним наркозом;
 • вага пацієнта не повинна перевищувати 150 кг.

Переваги звернення в центр МРТ-Експерт

МРТ-Експерт — це перший приватний МРТ у Львові. Ми працюємо вже понад 10 років, що робить наших лікарів одними із найбільш досвідчених в Україні. Саме лікар є вирішальним фактором в ефективності діагностики, оскільки фахівець ставить діагноз, а значить скеровує лікування у певному напрямку. Наші лікарі проходили стажування за кордоном, в тому числі у Швеції та Польщі, приймали й приймають участь у радіологічних конференціях. Ви можете бути впевнені у тому, що наші фахівці проведуть МРТ суглобів у Львові на високому професійному рівні. При проведенні обстеження ви будете знаходитись в безпеці. Сучасне обладнання, яке використовується в нашому центрі МРТ-Експерт, дає


Чому варто вибрати МРТ-Експерт?


Досвід

МРТ-Експерт - перший приватний МРТ у Львові. Більше 10 років досвіду.

Довіра

Більше 1000 лікарів працюють з нами.

Попередній запис

Збережіть ваш час, запишіться на обстеження по телефону.

Ціна

Звертаючись до нас Ви обираєте краще за розумною ціною.