МРТ хребта у Львові

Магнітно-резонансна томографія хребта — це найкраща сучасна діагностика м’яких тканин. МРТ є незамінним інструментом у діагностуванні порушень міжхребцевих дисків та спинного мозку, а також прилеглих тканин. При захворюваннях та травмах хребта буває необхідність у багаторазових обстеженнях, для відстежування прогресу лікування, і КТ є протипоказаним. МРТ не використовує іонізуюче випромінювання, тому таке обстеження дає можливість проходити процедуру багато разів без ризику для здоров’я.

Коли потрібно зробити МРТ?

Зазвичай, пацієнт спочатку звертається до лікаря, а вже лікар при потребі скеровує пацієнта на те чи інше обстеження — МРТ шийного відділу хребта, МРТ грудного відділу хребта, МРТ спини. Однак, останнім часом все більше людей починають самі розбиратись у своїх захворюваннях та лікуватись самостійно. У багатьох випадках висновку радіолога МРТ цілком достатньо для встановлення діагнозу, однак ми рекомендуємо порадитись із відповідним спеціалістом перед початком лікування. Варто зробити МРТ обстеження, якщо є:

  • гострий біль, особливо у попереку (можлива міжхребцева кила);
  • підозра на компресійний перелом хребта;
  • оніміння кінцівок, часткова або повна відмова рухливості;
  • вроджені та набуті вади розвитку хребта;
  • травми хребта, особливо спортивного походження;
  • підозри на пухлини хребта та спинного мозку;
  • часті міжреберні невралгії, болі в тілі;
  • прискорене серцебиття, відчуття браку повітря;
  • захворювання судин спинного мозку.

Чи є обмеження за кількістю проведення МРТ?

У магнітно-резонансній томографії НЕ використовується іонізуюче випромінювання (радіація). Обстеження МРТ хребта та інших ділянок тіла можна проводити будь-яку кількість разів. Виключення складають випадки, коли до МРТ хребта вдаються в складних ситуаціях та потрібне обстеження з використанням контрастного підсилення, однак і там обмеження мінімальні. Детальніше про обмеження для МРТ спини та відділів хребта з контрастуванням вас проконсультують фахівці нашого центру.

Процедура проведення магнітно-резонансної томографії

Для проходження планового обстеження необхідно записатись на візит у зручний час, а також дізнатись про необхідність спеціальної підготовки. У МРТ не можна заходити із металевими речами, тому перед проходженням обстеження пацієнт роздягається у спеціально відведеному для цього гардеробі. Всі прикраси із металів, в тому числі немагнітних, бажано залишити вдома, або зняти перед обстеженням, оскільки вони можуть викликати артефакти на зображенні. Асистент радіолога проводить пацієнта до стола, та визначає ділянку обстеження. Якщо потрібно підвищити якість зображення, процедуру проводять за допомогою додаткової катушки. На МРТ хребта апарат видає гучні та динамічні звуки схожі на клацання. Це пов’язано із роботою градієнтних катушок, і є нормально. В залежності від ділянки, проведення МРТ може тривати від 10 до 30 хвилин. Обстеження декількох ділянок може зайняти більше часу. Під час МРТ хребта бажано не рухати досліджувану частину тіла. Після проведення МРТ можна забрати диск та плівку із результатом (через 20 хвилин). Опис радіолога (діагностичний висновок) зазвичай можна забрати на наступний день після 12:00, або отримати на електронну адресу.

МРТ обстеження: протипоказання

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) хребта є абсолютно безпечним та нешкідливим методом обстеження. Але не можна проходити МРТ обстеження людям із серцевими імплантами, оскільки сильне магнітне поле може пошкодити імплантований елемент. МРТ обстеження проводиться у замкненому просторі, що може бути неприємним для людей із клаустрофобією. Також вдаватись до МРТ хребта протипоказано людям, що за будь-яких причин не можуть лежати нерухомо. У такому випадку можна прийняти заспокійливе, або провести обстеження під загальним наркозом. Вага пацієнта, якому потрібно МРТ поперекового відділу хребта, не повинна перевищувати 120 кг.

МРТ хребта

Переваги МРТ хребта в центрі МРТ-Експерт

Вартість процедури в нашому центрі є доступною. МРТ хребта ціна включає саме обстеження, а також діагностичний висновок експерта та диск з всіма знімками. Якщо потрібна буде підготовка до МРТ, вам про це обов’язково скажуть, проконсультують, які заходи вжити до магнітно-резонансної томографії. МРТ-Експерт — це перший приватний МРТ у Львові. Ми працюємо вже понад 10 років, що робить наших лікарів одними із найбільш досвідчених в Україні. Саме лікар є вирішальним фактором в ефективності діагностики, оскільки лікар ставить діагноз, а значить скеровує лікування у певному напрямку. Наші лікарі проходили стажування за кордоном, в тому числі у Швеції та Польщі, приймали та приймають участь у радіологічних конференціях. Ви можете бути на 100% впевнені у результаті.


Чому варто вибрати МРТ-Експерт?


Досвід

МРТ-Експерт - перший приватний МРТ у Львові. Більше 10 років досвіду.

Довіра

Більше 1000 лікарів працюють з нами.

Попередній запис

Збережіть ваш час, запишіться на обстеження по телефону.

Ціна

Звертаючись до нас Ви обираєте краще за розумною ціною.